Ares Indir - Güncellendi 2021

Ares Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (2 votes)

Ares (eski adıyla Ares Galaxy)  ,  kullanıcıların görüntüler, ses, video, yazılım, belgeler vb. Dahil olmak üzere herhangi bir dijital dosyayı paylaşmasını sağlayan ücretsiz bir açık kaynaklı  BitTorrent ve sohbet programıdır . Artık dosyalarınızı Ares  eşler arası ağ üzerinden kolayca yayınlayabilirsiniz.  . Sanal topluluğun bir üyesi olarak,   diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan herhangi bir dosyayı arayabilir ve indirebilirsiniz . En son sürümler internet radyo istasyonlarını da destekler. Ares ile  sohbet odalarına katılabilir veya kanalınızı barındırabilir ve yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Ares, zaman geçtikçe kendini yoğun bir rekabet alanındaki en iyi alternatiflerden biri olarak belirleyen bir P2P dosya değişim programıdır. Ares ile müzik, film, TV şovu, metin belgesi, kitap ve video oyunu indirmek mümkündür (ve çok kolaydır).

Ares’in diğer benzer indirme yöneticilerine (eMule’un kendisi gibi) göre en dikkat çekici özellikleri, bozuk dosyaların olmaması, dosyaların indirilmeden önce dosyaların orijinalliğini doğrulama olasılığı ve genellikle bant genişliğinizden maksimum fayda sağlayan son derece yüksek indirme hızlarıdır. .

Ares, diğer P2P programlarına benzer şekilde, bir kişi listenize sahip olmanıza, klasörlerinizi paylaşmanıza, dosyaları indirildikçe önizlemenize, indirmelere devam etmenize ve büyük kullanıcı ağını kategoriye göre aramanıza olanak tanır. Tüm bunlar kullanışlı, temiz bir arayüzden.

buradan Indirin

Ares Indir

Ve tüm bunlar yeterli değilse, normal sürüm, çalma listelerini ve sohbet odalarını destekleyen programın içine entegre edilmiş bir ses ve video oynatıcı gibi ikincil araçları da içerir. Ayrıca, akış yoluyla izleyebileceğiniz veya dinleyebileceğiniz çeşitli TV kanallarına ve canlı radyo istasyonlarına erişebilirsiniz. Telemadrid, RedBull TV ve SportTime TV bu kanallardan sadece birkaçı.

Ares en popüler Torrent indirme araçlarından biridir ve yıllardır. Nedeni: kalite ve miktarın el ele gittiği özelliklerin bir listesi.

Uzun yıllar boyunca tıpkı Yunan mitolojisinde savaş tanrısı olduğu gibi,  Ares  aynı zamanda indirme tanrısıydı. O oldu  2000 yılı başında P2P istemci mükemmel , dünyanın her yerinden gelen milyonlarca kullanıcıya varken 2005 yılında en yüksek noktaya ulaştıktan. Başarısı, internette herhangi bir dosyayı aramanın ve indirmenin ne kadar kolay ve hızlı olduğuna, tam uzunlukta bir film, bir albüm, bireysel bir şarkı, bir müzik videosu, bir kitap, video oyunları, korsan yazılımı veya hatta pornoya dayanıyordu. .

Açıkçası, YouTube’un ilk adımlarını atmasına rağmen bugünün popülaritesine sahip olmaktan çok uzak olduğu bir dönemdi, Spotify sadece çılgın bir fütüristik fikirdi ve Netflix hala DVD’lerini abonelerine posta yoluyla gönderen bir çevrimiçi video kulübü idi. Akış bir şey değildi, indirmeler yapıldı . Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, hala video ve ses indirmek için bu yazılıma dönüşen sadık kullanıcıları var. Nostalji bununla ilgili.

ANA ÖZELLIKLER

 • P2P ağları üzerinden dosya alışverişi yapın .
 • Video, ses, yazılım ve belgeleri aramayı kolaylaştıran sezgisel arayüz.
 •  İndirme işlemini tamamlamadan önce multimedya dosyalarını önizleme imkanı  .
 •  Radyo istasyonları ve çevrimiçi TV bulunan dahili multimedya oynatıcı .
 • İndirilen tüm dosyaları kolayca yönetebilmek için yerleşik kitaplık.
 • Daha hızlı indirme işlemlerini sağlayan kısa bekleme kuyrukları.
 • İndirme işlemlerini istediğiniz zaman duraklatma, sürdürme, iptal etme veya kaldırma  imkanı  .
 • .Torrent dosyalarıyla uyumlu .
 • Diğer kullanıcılarla konuşabilmek için sohbet odaları ve anlık mesajlaşma.
 •  Arayüz kaplaması aracılığıyla özelleştirme seçeneği .
 • Uygulamanın diğer cihazlardan uzaktan kontrol edilmesini sağlar.

BU P2P AĞINDAN NASIL DOSYA INDIRILIR?

Yapmanız gereken ilk şey  , bu sayfada sunulan Ares  Galaxy istemcisini indirmektir  . Yükleyici yalnızca birkaç Megas ağırlığında olduğundan indirme ve yükleme işlemleri çok hızlıdır. Yüklendikten sonra, bize olumlu yanıt vermeniz gereken Windows Güvenlik Duvarı’nın engellemesini kaldırmak isteyip istemediğimizi soran bir mesaj gönderilecektir  .

Oradan, sadece büyüteçle gösterilen Arama sekmesine erişin ve aramak istediğiniz anahtar kelimeyi yazın. Her türlü dosyayı arayabilir veya sonuçları türe göre filtreleyebilirsiniz:  video, ses, görüntü, belgeler, yazılım vb.

Sonuçlar, dosyanın adını ve boyutunu ve diğer ilgili bilgileri göstermenin yanı sıra, dosya durumunu yıldız koduyla gösterir. Daha fazla yıldız, daha iyi, indirme kalitesini garanti ettikleri  için .

Seçilen herhangi bir dosya, ilerlemesini, indirme hızını ve  herhangi bir anda tohum ve sülük sayısını görüntüleyebileceğiniz , istediğiniz gibi indirmeyi duraklatabileceğiniz, devam ettirebileceğiniz veya iptal edebileceğiniz İndirme sekmesine otomatik olarak eklenir.  diliyorum.

ARES NASIL   ÇALIŞIR?

Örneğin, Kazaa gibi daha önceki birçok indirme programı gibi, bu dosya paylaşım hizmeti de P2P teknolojisini kullanır. Başka bir deyişle, sabit sunucuların veya istemcilerin olmadığı bir ağdır  , ancak bunun yerine her düğüm eşittir ve hepsi aynı anda sunucular ve istemciler gibi davranır. Bu özel eşler arası program durumunda, çok hızlıdır, çünkü daha düşük indirme yüzdesi olan düğümlere öncelik verir.

HER ŞEY INDIRMELERLE ILGILI DEĞIL

Ancak bu program filmler, şarkılar, video oyunları veya kitaplar için basit bir indirme yöneticisinin işlevlerini aşıyor. Ayrıca , farklı ülkelerden ve farklı müzik türlerinden yüzlerce çevrimiçi radyo istasyonuna ve  akış yoluyla canlı olarak yayınlanan birkaç  TV kanalına erişebileceğimiz bir sekme sunuyor  : haber kanallarından tematik spor kanallarına ve eğlence ve eğlence kanalları. İkincisi uygulama içine bir ses ve video oynatıcı ile.

Eski okullu bir erkeksiyseniz ya da sadece ağabeyleriniz çocukken insanların İnternet’ten nasıl şeyler indirdiğini bilmek istiyorsanız, bu istemciyi Windows için indirmekten çekinmeyin.

BU SÜRÜMDEKI YENILIKLER

Ares  Galaxy’nin geliştiricileri  2.5.4 sürümü için değişiklik günlüğünü yayınlamadı.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply