Amnesia The Dark Descent Indir - Güncellendi 2021

Amnesia The Dark Descent Indir – Güncellendi 2023

5/5 - (1 vote)

Amnesia The Dark Descent 19. Yüzyılda Birincil Adam korku oyunu Place. Karanlık bir Prusya kalesinde amnezi ile uyanan Daniel olarak performans gösteriyorsunuz. Orada nasıl olduğunu bulmak hiç oynayacağınız en komik video oyunu haline gelir.

Amnezi’nin merkezi oynanışı Oyunların Karanlık İniş  okyanusu  keşif, bulmaca çözme ve canavarları engellemektir. Daniel’in karşı karşıya olduğu dehşetler akıl sağlığını tehlikeye sokar, bu yüzden mümkün olduğunca kaçınılmalıdır. Bu gerçekten kendi başına bir meydan okuma ve muhtemelen korkunuzu kontrol etmenin çok fazla olduğunu da bulacaksınız!

Daniel yaşadığı canavarlarla savaşamaz ve onu engellemediğinde gizlemek için karanlığa kaçmalıdır. Bu, Amnesia: The Dark Descent’ı son derece panik yapacaktır, çünkü körü körüne karanlıkta koşmak tam olarak yapmak istemediğiniz şeydir! Görüntüler karanlık ve atmosferik, ancak Amnesia: Karanlık İniş’i gerçekten korkunç yapan gürültü. İnliyor, bağırır ve diğer sonuçlar aslında kaygı farkındalığınızı arttırır ve maksimum etki için mükemmel bir şekilde zamanlanmıştır.

Amnesia The Dark Descent için bir takım sonlar bulacaksınız, bu da cesaretin olması durumunda birden fazla oynamak mümkün olduğu anlamına gelir. Gerginlik ve rahatsızlıklar asla vazgeçmez ve herhangi bir korku oyununun aksine, oyun asla bu terörün yoluna girmez. Şoklara ve seslere ek olarak, Amnesia: The Dark Descent’teki hikaye üzücü ve Daniel’in amnezi hakkındaki gerçekleri öğrenmek canavarlar ve karanlık olmadan yeterince korkunç.

buradan Indirin

Amnezi Karanlık İniş İndir

Korku oyunlarının sevgilisiyseniz, Amnesia The Dark Descent hayati bir oyundur. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacağınızdan emin olabilirim.

Kaleye giderken yüksek tetikte olmanız gerekir, çünkü canavarlar ve hayaletler şeklinde tehdit birçok yönden gelebilir. Kendinizi bu canavarlardan gizleyerek ya da sadece tehditten kaçarak kurtarabilirsiniz. Oyun ayrıca oyundan ilerleyebilmek için düzeltmeniz gereken birkaç bulmaca içerir. Bu, bunun bir korku hayatta kalma gizem oyunu olduğunu söyleyebileceğiniz anlamına gelir. Dikkat çekici 3D grafikleri ve dinamik ses sistemi ile bu oyun sizi baştan sona kesinlikle büyüleyecek.

Kalan son anılar karanlıkta kaybolur. Zihniniz bir karmaşa ve sadece avlanma hissi kalıyor. Kaçmalısın. Amnezi: Karanlık iniş, birinci şahıs hayatta kalma korkusu. Dalma, keşif ve kabus içinde yaşama hakkında bir oyun. Sizi özüne çıkaracak bir deneyim. Uzak çığlık duyulduğunda dar koridorlarda rastlarsınız. Yaklaşıyor. Amnezi: Karanlık İniş, ıssız bir kalede uyanırken Daniel’in yerine koyar ve geçmişi hakkında neredeyse hiçbir şey hatırlamaz. Ürkütücü yolları keşfederken, Daniel’in sorunlu anılarına da katılmalısın. Korku sadece dışarıdan değil, içeriden de geliyor. İnsan zihninin karanlık köşelerine rahatsız edici bir odyssey bekliyor.

Kalan son anılar karanlıkta kaybolur. Zihniniz bir karmaşa ve sadece avlanma hissi kalıyor. Kaçmalısın. Uyanış … Uzaktaki çığlık duyulurken dar koridorlara rastlarsınız. Yaklaşıyor. Keşfet… Ayakları sürükleme sesi mi? Yoksa zihniniz size hile mi yapıyor? Deneyim… Karanlıktan bir şey çıkar. Yaklaşıyor. Hızlı. Hayatta …

Daniel’in yerine ıssız bir kalede uyanırken, geçmişiyle ilgili hiçbir şeyi hatırlamadan ayakkabılarına adım atın. Ürkütücü yolları keşfederken, Daniel’in en sıkıntılı anılarında yer alacaksınız. Korku sadece dışarıdan değil, içeriden de geliyor. İnsan ruhunun karanlık köşelerine rahatsız edici bir odyssey bekliyor. Amnezi: Karanlık iniş, birinci şahıs hayatta kalma korkusu. Dalma, keşif ve kabus içinde yaşama hakkında bir oyun. Sizi özüne çıkaracak bir deneyim. Tamamen fiziksel olarak simüle edilmiş bir dünya, en yeni 3D grafikler ve dinamik bir ses sistemi kullanarak, oyun sizi daldırmaya çalışırken hiçbir yumruk çekmiyor. Oyun başladıktan sonra baştan sona kontrol sizde olacak. Kesim sahneleri veya zaman atlamaları yoktur, ne olursa olsun ilk elinizde olacak. Tehlikenin her köşenin arkasına gizlenebileceği tehlikeli bir dünyaya ilk adım atacaksınız. Tek hayatta kalma yönteminiz saklanmak, koşmak ve fikirlerinizi kullanmaktır. Hayatta kalmak için gerekenlere sahip misiniz?

TALIMATLAR

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Amnezi kez: Karanlık İniş yapmaktan indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve tıklayın “Amnezi için Özü – Koyu Descent.zip” (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Amnesia: The Dark Descent klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

  • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7
  • İşlemci:  2.0Ghz – Celeron veya Duron gibi düşük bütçeli CPU’ların CPU hızının yaklaşık iki katı olması gerekir
  • Bellek:  2 GB
  • Sabit Disk:   3GB
  • Grafikler:  Radeon X1000 / GF 6 – Tümleşik grafikler ve çok düşük bütçeli kartlar çalışmayabilir.

Leave a Reply