Age of Empires 2 indir - Güncellendi 2021

buradan Indirin

4.3/5 - (3 votes)

buradan Indirin

Age of Empires 2 indir

Yirminci yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak Microsoft, bu hafta Age of Empires 2: Age of Kings adlı yeni bir 4K remaster yayınlayacak. Uygun bir şekilde, Age of Empires 2: Definitive Edition denir. Artık 4K çözünürlüğü desteklediğinden, bu, birlikler ve binalar için iyileştirilmiş görsellerle, daha sonraki durumlarda tam anlamıyla sıfırdan daha iyi grafikler anlamına geliyor. Ve ilk kez, çözünürlükle oynamak zorunda kalmadan yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bu ne kadar devrimci? Modern kapanımlardan bahsetmişken, aynı zamanda bir seyirci modu ve yerel akış desteği alıyor.

İçerik açısından, her şey – dört genişletme de dahil olmak üzere – orijinal oyundan ve Age of Empires 2: Definitive Edition ile HD Edition’dan elde edersiniz  . Ayrıca, Bulgarlar, Cumalar, Litvanyalılar ve Tatarlar’daki dört yeni medeniyeti içeren “Son Hanlar” adlı yeni bir kampanyayla daha fazla içerik var. Bununla birlikte, toplam 35’e çıktı. Microsoft , bir araya geldiğinde,   bin yıllık insanlık tarihinde 200 saatin üzerinde oyun oynamayı vaat ediyor. Ve oh, insanlarla rekabet etmek için hile yapması gerekmeyen yeni bir gelişmiş AI var.

İşte Age of Empires 2: Definitive Edition hakkında bilmeniz gereken her şey, nereden indirileceği ve medeniyetlerin tam listesi.

Age of Empires 2: Definitive Edition çıkış tarihi

Age of Empires 2: Age of Kings’in yeniden düzenlenmiş ve geliştirilmiş versiyonu 14 Kasım Perşembe günü dünya çapında saat 09: 30’da (IST) yayınlanmaktadır.

Empires 2 Age: Definitive Edition indir

Age of Empires 2: Definitive Edition’ı yalnızca Windows 10 yüklü bir bilgisayara Microsoft Store  veya  Steam’den indirebilirsiniz  .

Hindistan’da maliyeti Rs’dir. 529 satın almak. Oyuna , şu anda Rs’de bulunan PC için Xbox Game Pass (Beta) aracılığıyla da erişebilirsiniz  . Ayda 329.

Age of Empires 2: Definitive Edition Steam’e mi geliyor?

Evet, Age of Empires 2: Kesin Sürümü geliyor  Buhar .

Age of Empires 2: Definitive Edition fragmanı

İştahınızı daha da artırmak için bir şeye ihtiyacınız varsa, Microsoft’un Haziran ayında E3 2019’da yayınladığı fragman  .

Age of Empires 2: Definitive Edition’ın Age of Empires 2: HD Edition’dan farkı nedir?

2013 yılında piyasaya sürülen HD Edition aslında sadece orijinalin bir remasterıydı: daha iyi grafikler ve geniş ekran desteği – evet, oyun  o kadar  eski.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Neyse ki Microsoft, Unutulan, Afrika Krallıkları ve Rajas’ın Yükselişi’ndeki üç yeni genişletmeyle birlikte Age of Empires 2: HD Edition’ı gelecek 13 yıl boyunca geliştirdi. özellikler, haritalar, kampanyalar, birimler, oyun modları veya ortamlar.

Definitive Edition, HD Edition’daki her şeyi içerir ve daha önce açıkladığımız şekilde daha da geliştirir. Kısacası, Rs’de bir şekilde daha pahalı olan HD Edition ile uğraşmayın. Yukarıda belirtilen üç genişletme olmadan Steam’de 565 – Definitive Edition’dan daha.

Age of Empires 2: Definitive Edition Hileleri

Başına  erken erişim videoları onlar üzerinde yaptıkları gibi, kesin Edition’da: hileler Empires 2 Age çalışacak  Kesin Sürümü: Age of Empires .

Age of Empires 2: Definitive Edition uygarlıkları

Age of Empires 2: Definitive Edition’daki medeniyetlerin tam listesi şunları içerir:

 1. Aztekler

 2. Berberiler

 3. Britanyalılar

 4. Bulgarlar

 5. Birmanyalı

 6. Bizanslılar

 7. Keltler

 8. Çince

 9. Kumanlar

 10. Etiyopyalılar

 11. Franks

 12. Gotikler

 13. Hunlar

 14. İnkalar

 15. Kızılderililer

 16. İtalyanlar

 17. Japonca

 18. Kmer

 19. Koreliler

 20. Litvanyalı

 21. Magyars

 22. Malaya

 23. Malians

 24. Mayalar

 25. Moğollar

 26. Persler

 27. Portekizce

 28. Saracens

 29. Slavlar

 30. İspanyol

 31. Tatarlar

 32. Cermenler

 33. Türkler

 34. Vietnam

 35. Vikingler

Age of Empires 2: Definitive Edition oynanışı

Başlangıçta bahsedilenler de dahil olmak üzere Age of Empires 2: Definitive Edition’a gelen birçok yeni özellik ve iyileştirme var. Oynanış değişikliklerini anlamanın en iyi yolu bir video izlemek ve aşağıda gömülü olan, çoğunun üzerinden geçmek için iyi bir iş çıkarıyor.

Age of Empires 2: Definitive Edition PC gereksinimleri

Son olarak, Age of Empires 2’nin yeniden düzenlenmiş sürümünü çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız PC donanımı. Ortak özellikler arasında  Windows 10  sürüm 18362.0 (Mayıs 2019 Güncellemesi) 64 bit İşletim Sistemi, DirectX 11 uyumlu ekran kartı ve 30 GB boş sabit sürücü alanı bulunmaktadır .

Age of Empires 2: Definitive Edition minimum PC gereksinimleri

 • İşlemci (CPU): Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64×2 5600+

 • Bellek (RAM): 4 GB

 • Grafik kartı (GPU): NVIDIA GeForce GT 420 veya ATI Radeon HD 6850 veya Intel HD Graphics 3000 veya daha iyisi

 • Video Belleği (VRAM): 2 GB

Age of Empires 2: Definitive Edition önerilen PC gereksinimleri

 • İşlemci (CPU): 2,4 Ghz Intel Core i5 veya daha üstü veya AMD eşdeğeri

 • Bellek (RAM): 8 GB

 • Grafik kartı (GPU): Nvidia GTX 650 veya AMD HD 5850 veya daha iyisi

 • Video Belleği (VRAM): 4 GB

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply