Age of Civilizations II Indir - Güncellendi 2021

Age of Civilizations II Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Medeniyetler Çağı II Indir

Dünyayı kazanmak için büyük bir kampanya!

Özelleştirme seçenekleri bol ve keşfetmek için çok!

Ayrıntılı haritaları ve çok çeşitli arazi türleri ile Age of Civilizations II, tüm insanlık tarihine yayılmıştır. Oyun ilgi çekici ve en büyük imparatorluklara ve en küçük kabilelere uzanan çok sayıda medeniyetin bir parçası olarak oynamanıza izin veriyor. Seçtiğiniz dönemden bağımsız olarak amaç, topluluğunuzu yüzlerce yıl süren büyük bir kampanyada zafere taşımaktır.

Beklenmedik sürprizler ve detaylara dikkat

Bu türdeki diğer oyunlar gibi Age of Civilizations II öncelikle askeri taktiklere odaklanıyor, böylece diplomasi, politika ve ekonomi gibi ulusal öneme sahip konulara ışık tutuyor. Ülkenize daha fazla güç vermek için her şeyi kendi yararınıza kullanmanız gerekir. Bağımsız bir oyun olan Age of Civilizations II, Lukasz Jakowski tarafından tasarlanmıştır.

Oyunun bu türde yeni bir şey sunmadığını düşünebilirsiniz, ancak birçok özelleştirme seçeneği ve editör ile birlikte geliyor. Karmaşık oyun, sizi uzun süre meşgul etmek için çok çeşitli özellikleri tamamlar.

İlgi çekici oyun ve stratejiler

Çok sayıda seçenekle, oyun yeni gelenler için ezici olabilir. Ancak Age of Civilizations II size belirli bir yaklaşım seçme fırsatı sunuyor. Kanlı çatışma ve diplomasi küresel hakimiyet yolunda uygulanabilir yöntemlerdir. İnce bir yaklaşım benimsemeniz ya da yolu cesetlerle döşemeniz, kaprislerinize ve hayallerinize bağlıdır.

Oyun sıra tabanlı bir yapı izlemektedir ve bu nedenle her büyük eylemin belirli bir sayıya mal olması gerekir. Örneğin, birlikleri taşımak veya benzer emirler vermek için hareket noktalarını kullanmanız gerekir. Benzer şekilde, diplomatik eylemler için diplomasi puanlarının kullanılması gerekir.

Oyun sezgisel olduğundan, nüanslara alışmak fazla zaman almaz. Oyun birkaç editörle geldiğinden, haritaları, oynanışı, karakterleri ve oyundaki hemen hemen her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Age of Civilizations II, Microsoft Windows Vista / XP, Windows 7 ve üstü için kullanılabilir. Oyunun sorunsuz çalışması için sistemde 1 GB RAM ve 180 MB boş alan olması tavsiye edilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Rakip başlıklar arasında TripleA mükemmel bir seçimdir. Popüler Axis & Allies masa oyununu temel alan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Punic Wars, II.Dünya Savaşı ve Napolyon Savaşları için geliştirilen birkaç harita ile TripleA birkaç birim, kural ve diğer özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

Başka iyi bir seçim ise Age of Conquest. Bu sıra tabanlı strateji oyununda, dünyanın kontrolünü ele geçirmeye çalışan yeni bir imparatorluk inşa ediyorsunuz. Bu türdeki çoğu oyunun aksine, bu oyun Windows, Linux, Macintosh, iOS ve Android dahil olmak üzere birçok platformda mevcuttur.

Bizim almak

İlk bakışta, Medeniyetler Dönemi II korkutucu görünüyor. Bununla birlikte, strateji oyunlarının hardcore hayranları, katılım düzeyini, çoklu editörleri, kapsamlı haritaları ve çeşitli oyun seçeneklerini takdir edeceklerdir. Grafikler geliştirilebilse de, oyun diplomasi ve askeri ticaretin püf noktalarını öğrenmek için hala mükemmel bir seçim.

İndirmeli misin?

Geliştiricinin yeni çağ grafiklerine fazla dikkat etmemesine rağmen, strateji ve oynanışa odaklanıldı. Dünyayı kazanmak için kendinizi sanal bir savaş odasına koymak istiyorsanız Age of Civilizations II mükemmel bir seçim olacaktır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply