Adobe Photoshop CS4 Indir

Buradan İndirin

Adobe Photoshop CS4 İndir

Windows için Adobe Photoshop CS4 Free uygulamasını indirin

Windows için Adobe Photoshop CS4 Free’yi indirin – Adobe Photoshop CS4’ü  indirmek istediğinizden emin misiniz? Asla şüphe hissetme. Adobe Photoshop CS4’ün belirli bir görüntü elde etme cihazını kontrol etmenizi ve bakımını yapmanızı sağlayan TWAIN teknolojisi desteğini içerdiğini bildiğiniz gibi. Bunlar hepsi bir arada yazıcıların ve web kamplarının tarayıcı sürümünü içerir.

Mevcut bir kullanıcıysanız, bu değerli yükseltmeyi birçok yeni özellik ve güncellenmiş bir arayüzle tamamlayabilirsiniz. Neyse ki, bu Adobe Photoshop sürümü artık 32 bit ve 64 bit Windows Vista sürümleri için kullanılabilir. 64 bitlik kişisel bilgisayar, PC’lerin çok büyük görüntüler üzerinde çalışmasını sağlar. Bu, yazılımın işlemleri hızlandırdığı anlamına gelir.

Adobe Photoshop CS4 hakkında daha fazla bilgi için, şimdi aşağıdaki incelemede yazılımın bazı temel özelliklerine göz atalım:

Windows için Adobe Photoshop CS4 Free Özellikleri:

1. Daha Büyük Kompozisyonlar Oluşturma Becerisi

Fotoğrafçının ihtiyacına uyacak şekilde tasarlanan Photoshop CS4, daha büyük kompozisyonlar oluşturma yeteneğine sahiptir. 64 bit sürümüyle birlikte, bir fotoğrafçı 5,6 GB dosya boyutunda 45.000 piksellik bir görüntü üretebilir. Bu üretim büyük ve profesyonel fotoğrafçılık için uygun olarak kabul edilir. Diğer insanların bu tür bir yeteneğe ihtiyacı var mı? Bu nadir olmayacak.

Bir fotoğrafçı Adobe Photoshop CS4’ü indirirse, dijital arkaları tamamlanmış büyük veya orta formatlı kameralarla yaklaşık 40 megapiksel veya daha yüksek çözünürlükte çekim yapabilecek. Bu yazılım, daha büyük kompozisyonlar oluşturma özelliğiyle bu yazılımın nasıl tamamlandığını görebiliyordu.

2. Yeni Bağlama Duyarlı Ölçekleme

Adobe Photoshop CS4 tarafından sunulan bir sonraki özellik, içeriğe duyarlı yeni ölçeklendirmedir. Bu özellik, ön plan nesnesi ölçeğini korurken resimleri yeniden boyutlandırmakla ilgilidir. Görüntüdeki öğeleri yeniden ölçeklendirdiğinizde orantılı olarak yeniden boyutlandırılır.

3. Yeni Ayar Paleti

Adobe Photoshop CS4’ü İndirdikten sonra optimize edebileceğiniz bir sonraki özellik yeni ayar paletidir. Bu ayar paleti, genellikle kullandığınız menü için kullanılan bazı fotoğraf geliştirme özelliklerini içerir. Bu ayar paletini kullanırsanız orijinal görüntü bozulmaz. Bunun nedeni, paletin düzenlemeniz için ayar katmanları uygulamasıdır.

4. Yeni Alan Derinliği Aracı

Sonunda bilmeniz gereken bir diğer harika özellik Adobe Photoshop CS4’ü İndir yeni alan derinliği aracıdır. Bu özellik, aynı görüntülerin birden fazla sayısını değişen bir derinlik odağıyla birleştirmenizi sağlar. Bu durumda, kendi çekimlerinizi kurmanıza gerek yoktur.

5. Kuler Kullanılabilirliğine Erişim

Uygulamayı yenilemek istediğinizde çevrimiçi bileşen gereklidir. Bu durumda  Adobe Photoshop  , Kuler’e reklam öğesi paketi uygulaması olarak erişim sağlar. Kuler, “Renk Temaları” na seçenekler sunmak için bir palet rolü oynar. Bu yeteneğin yanı sıra kendi temalarınızı da oluşturabileceksiniz. Daha sonra, temalarınızı Adobe’nin çevrimiçi deposuna yükleyebilirsiniz.

Sonuç

Son olarak, Adobe Photoshop CS4’ü indirirseniz, bu olağan beş özelliğin daha iyi fotoğraf sonucunu artırmak için optimize edilebileceği sonucuna varabilirsiniz. Dahası, fotoğrafçılığa odaklanıyorsanız ve uğraşıyorsanız, bu Adobe sürümü doğru arkadaşınız olabilir.

Leave a Reply