Adobe Fireworks Cs6 Indir

Adobe Fireworks Editörün İncelemesi

Buradan İndirin

Adobe Fireworks Cs6 Indir

Adobe Fireworks CS5, Adobe’nin popüler bitmap ve vektör grafik düzenleyicisinin en son sürümüdür. Şık arayüzü, hem web hem de gerçekten çok geniş bir cihaz yelpazesi için son derece optimize edilmiş grafikler yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar; kiosklardan akıllı telefonlara kadar her şey. Bu yeni sürüm ayrıca çok çeşitli genel performans ve genişletilebilirlik geliştirmeleri içeriyor. 

Web sitesi oluşturmak için, Fireworks uygulamasının gelişmiş prototip oluşturma yetenekleri, geliştirme süresini minimumda tutmak için çok değerlidir. Kod yazmak zorunda kalmadan zengin Internet uygulamaları ve web sitesi düzenleri tasarlayabilir ve prototiplerinizi doğrudan Adobe AIR’de alabilirsiniz. Tam ve sezgisel Photoshop entegrasyonu ile PSD ve Ai dosyalarınızı, mükemmel renk uyumu, düzenleme yetenekleri ve öğe aslına uygunluğu ile desteklendiklerinden emin olarak içe aktarabilirsiniz.

Adobe Fireworks Publisher’ın Açıklaması

Adobe Fireworks CS6  , web  sitesi tasarımı ve web uygulaması kodlaması dahil olmak üzere temel olarak web için grafiklere ve görüntülere odaklanan bir görüntü düzenleyicisidir  .

Adobe Fireworks’te bulunan araçların tamamı, basit bir düğmeden karmaşık bir web sitesi düzenine kadar web’de kullanılabilecek hemen hemen her öğeyi tasarlamanıza ve oluşturmanıza yardımcı olur  .
Ayrıca, yeni sürüm sınırlarını bilgisayar web tarayıcısının ötesine genişletti ve kiosklar ve akıllı telefonlar gibi diğer cihazlarda da çalışmanıza izin veriyor.

Adobe Fireworks CS6, tasarımlardan ve web sayfalarından temiz CSS kodu çıkarma, Geliştirilmiş CSS desteği, Yeni jQuery Mobile tema kaplama desteği, Renge daha hızlı erişim, Geliştirilmiş performans ve API erişimi gibi bazı yeni özellikler sunar.

Doğal olarak, Adobe Fireworks diğer Adobe uygulamalarıyla mükemmel bir uyum içinde çalışır, yani Photoshop  veya Illustrator  görüntülerini içe aktarabilir ve düzenleyebilir  veya  Dreamweaver’dan nesneleri kopyalayıp yapıştırabilirsiniz  .

Adobe paketinde küçük bir uygulama olarak görülmesine rağmen, Adobe Fireworks CS5 grafik olarak lekesiz web siteleri ve çevrimiçi uygulamalar oluşturmak için yardımcı bir tamamlayıcı olmaya devam ediyor.

 • Özellikler Adobe Cs6

 • Tasarım ve web sayfalarından temiz CSS kodu çıkarma
 • Gelişmiş performans ve API erişimi
 • Yeni ve optimize edilmiş panel
 • Yeni renk seçicinin tanıtımı, şimdi doğru renklerle kaldınız
 • Yeni ve daha iyi şablonlar bölümü ve ortak kütüphane
 • Mükemmel piksel referansı için gelişmiş oluşturma özellikleri
 • Esnek vektör ve bitmap grafik araçları
 • Artırılmış CSS desteği
 • Ve diğerleri
  Artıları:  Rafine özellikler, bugüne kadarki en iyi seri performansı, ASE desteği. Eksileri:  Gerçekten göze çarpmayan yeni eklemeler yok. Sonuç:  Hazırlıklı olun, Fireworks’ün en son sürümü göz kamaştırıcı yeni özelliklerle sizi şaşırtmayacak, ancak Adobe’nin başardığı şey, popüler web tasarım paketinin daha kararlı, daha parlak ve daha yüksek performanslı bir versiyonudur. önceki sürümünde binlerce hata düzeltmesi yapıldı. Vektör cilası, degradeler ve çok sayfalı PNG kullanımındaki güncellemeler özellikle değerlidir ve hangi yeni özelliklerin olduğu da takdir edilmektedir. Piksele yapıştırma, ASE dosya desteği, kontur hizalaması ve bileşik şekiller gibi hoş bir eklentidir. Adobe Fireworks CS5 sizi yeni özelliklerle şaşırtmayabilir veya şaşırtamayabilir, ancak bu gerçek müşteri geri bildirimi, akıllı arıtma ve cilaya dayanan çok hoş bir yeni sürümdür. Yükseltmeye değer.

Leave a Reply